Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Naukowego oraz Organizatora — firmy Via Medica — zapraszamy Państwa do udziału w XIV Konferencji Dydaktycznej czasopisma „Nadciśnienie Tętnicze”, oficjalnego organu Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, która odbędzie się 22–23 maja 2015 roku, tradycyjnie w Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel. Wydarzeniem szczególnym tegorocznej konferencji będzie ogłoszenie nowych zaleceń postępowania w nadciśnieniu tętniczym PTNT 2015.

Grono lekarzy zainteresowanych problematyką nadciśnienia tętniczego i specjalizujących się w hipertensjologii poszerza się z roku na rok. Wiedza zaprezentowana podczas majowego spotkania będzie w dużej mierze skierowana do osób zajmujących się lub planujących poświęcić się tej specjalizacji. Również kardiolodzy, nefrolodzy, endokrynolodzy, specjaliści chorób wewnętrznych oraz medycyny rodzinnej będą mogli zdobyć podczas konferencji najnowsze informacje na temat diagnostyki i leczenia nadciśnienia tętniczego.

Jesteśmy przekonani, że nasza konferencja spotka się z dużym zainteresowaniem lekarzy w Polsce. Poruszane zagadnienia pozwolą na uaktualnienie dotychczasowej wiedzy, a udział zaproszonych prelegentów gwarantuje wysoką jakość wykładów.

Licząc na Państwa aktywny udział, pozostajemy z wyrazami szacunku.

 

prof. dr hab. n. med. Krystyna Widecka

prof. dr hab. n. med. Andrzej Tykarski